15.11.15

ARTDECO & NYXphotos Patrycja AdaszewskaARTDECO MASKARA ANGEL EYES Dzięki niej zwiększa się objętość rzęs. Są one sprężyste i wydłużone. Elastyczne włókna szczoteczki przeczesują rzęsy sprawiając, że zmieniają one swoją linie. Są bardziej uniesione, a oczy nabierają anielskiego wyrazu.

ARTDECO SKIN PERFECTING MAKE-UP BASE Lekka żelowa konsystencja wygładza cerę i minimalizuje pory. Skóra jest idealnie przygotowana do nałożenia kolejnych kosmetyków. Jej formuła utrwala podkład, dzięki niej twarz wygląda promiennie przez cały dzień. Zawarta w niej witamina E i kompleks minerałów, wyrównuje drobne linie i zmarszczki. Daje efekt zmatowienia. Nie zawiera silikonu, parabenów i kompozycji zapachowych. 

ARTDECO LASH GROWTH ACTIVATOR Jest to intensywna kuracja do rzęs, która przyspiesza ich wzrost. Po czterech tygodniach stosowania, długość rzęs zwiększa się dwukrotnie. Zawarty w niej kompleks składników wzmacnia je od środka. 

NYX BOX OF SMOKEY LOOK COLLECTION W skład zestawu wchodzą 32 pojedyncze cienie. Cztery zestawy cieni do stworzenia smokey eye w kolorze szarym, fioletowym, brązowym i odcieniach złota. Trzy róże z delikatnymi drobinkami. Dwa bronzery i rozświetlacz. Cztery rodzaje korektorów. Szesnaście błyszczyków, z czego osiem matowych. Dwanaście cieni brokatowych. 


Patrycja xxx
« Newer Post Older Post »

Post a Comment