2.11.15

STARSKIN


photos Patrycja AdaszewskaSTARSKIN Soft Peeling Perfection GLOWSTAR Peeling idealny do samodzielnego stosowania w domu. Waciki, które znajdują się w opakowaniu tworzą pianę, która delikatnie ściera martwy naskórek. Dodatkowo odblokowując zatkane pory. Pozostawia miękką i świetlistą cerę. Efekty widoczne są natychmiast. Przeznaczony do kilkukrotnego użycia. 

STARSKIN Brightening Face Mask AFTER PARTY Maska na bazie wyciągów z kokosa. Dzięki niej twarz zostaje odżywiona potężnym zastrzykiem witamin, które wydobywają jej naturalny blask i sprawiają, że jest niesamowicie promienna. Zawarte w niej składniki uwalniają skórę od zmęczenia i matowego koloru. Maska minimalizuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Łatwa w użyciu, widoczne zmiany już po 20 minutach.

STARSKIN Firming Face Mask CLOSE-UP Maska idealna dla osób, którym zależy na ujędrnieniu skóry. Zawarte w niej składniki w naturalny sposób modelują twarz. Efekt liftingu bez skalpela. Skóra jest gładka i wyraźnie młodsza. Matowa cera to już przeszłość. Efekt już po 20 minutach. 

STARSKIN Smoothing Eye Mask EYE CATCHER Płatki pod oczy. Ich zadaniem jest dostarczenie składników, które nadadzą skórze promienny i odmłodzony wygląd. Dzięki Eye Catcher nasze oczy będą wyglądały na wypoczęte. Cienie i poranna opuchlizna odejdą w zapomnienie. Efekt widoczny już po 15 minutach. 


Patrycja xxx

« Newer Post Older Post »

Post a Comment