29.10.16

LAURA MERCIER
ph. Patrycja AdaszewkaLAURA MERCIER Blending Brush Idealny pędzel do blendowania pudru i makijażu. Użyte w nim włosie z kozy, doskonale wklepuje puder. Okrągła główka i mała rączka sprawiają, że aplikacja jest bardzo precyzyjna.  
( HERE )

LAURA MERCIER Double-Ended Eye Brow Brush Jeśli do tej pory miałaś problem z nadaniem idealnego kształtu Twoim brwią, brakowało Ci pędzla Double- Ended. Dwie końcówki są idealne do ukształtowania i wypełnienia brwi kolorem. Włosie wykonane jest z włókna syntetycznego. Dzięki temu jest bardzo trwałe. 
( HERE )

LAURA MERCIER Fan Powder Brush Moim zdaniem dobrze zmatowiona twarz to podstawa idealnego makijażu. Pędzel Laura Mercier został zaprojektowany tak, aby jego specyficzny kształt idealnie omiatał twarz. Ułożenie włosia w kształt wachlarza sprawia, że dozowana jest minimalna ilość pudru do uzyskania maksymalnego efektu. Zniewalające wrażenie za każdym razem! 
( HERE )

PUPA MILANO Eyebrow Definition Cream Wodoodporny krem do makijażu brwi to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Jedwabiście gładka konsystencja, doskonale się rozprowadza. Wystarczy niewielka ilość do uzyskania świetnego efektu. Dzięki temu produkt jest bardzo ekonomiczny. Kolor jest bardzo nasycony, sprawia to wysoka zawartość pigmentów. Specjalna mieszanka wosków i dodatek środków lotnych powoduje wysoką trwałość. 
( HEREPatrycja xxx
« Newer Post Older Post »

Post a Comment