7.5.17

HYDRA-ESSENTIEL CLARINS


ph. Patrycja Adaszewska Od ponad miesiąca używam Hydra-Essentiel Bi-Phase Serum i Aksamitnego Kremu Hydra-Essentiel. Oba te produkty świetnie sprawdziły się podczas mojego wyjazdu do Dubaiu. Ciepłe powietrze na zewnątrz i klimatyzacja w pomieszczeniach, to duże obciążenie dla wrażliwej cery. Dzięki CLARINS nie miałam żadnych problemów ze skórą. Zniknęło uczucie napięcia, a cera odzyskała blask. Teraz jest nawilżona i gładka jak nigdy dotąd. Jest to doskonały zestaw dla osób, które szukają i potrzebują intensywnego nawilżenia! 

HYDRA-ESSENTIEL BI-PHASE SERUM dwu fazowe serum o bardzo lekkiej konsystencji. Doskonale nawilża i dodaje blasku skórze. Zawarty w nim ekstrakt z żyworódki, uaktywnia w skórze jej naturalną zdolność do autonawilżania. Dzięki niemu pobudzona jest również synteza kwasu hialuronowego w skórze i naskórku. 
( HERE )

KREM HYDRA-ESSENTIEL zapewnia optymalne nawilżenie. Jego jedwabista konsystencja działa na zmysły. Ekstrakt z żyworódki przywraca zdolność do autonawilżania. Pobudzona jest też synteza kwasu hialuronowego w skórze i naskórku. Niesamowitym atutem tego kremu jest zawarty w nim kompleks Anti-Pollution Clarins, który chroni skórę przed zanieczyszczeniami ze środowiska. Cera nabiera witalności, jest odżywiona i świeża 
( HERE )


Patrycja xxx« Newer Post Older Post »

Post a Comment