8.7.17

#Get The Glow by James Read
Lubie lato i słońce, ale zawsze kiedy zbliża się ta pora roku, mam problem. Dotyczy on koloru mojej skóry, a dokładnie braku pięknej opalenizny. Żeby osiągnąć efekt WoW! potrzebuje kilku tygodni na słońcu. Każdy z nas wie jak wygląda pogoda w naszym kraju, a do tego prognozy pogody nie zawsze się sprawdzają. 
Kiedy uda mi się osiągnąć zadowalający mnie efekt, mamy już koniec wakacji, a nie o to tu chodzi! 

Ostatnio zostałam zaproszona na prezentacje nowych ekskluzywnych kosmetyków marki JAMES READ TAN
Jest to marka samoopalaczy, które do tej pory mogłyśmy kupić w Nowym Jorku czy Londynie. Wyróżniamy dwie linie. Pierwsza do stosowania samodzielnego w domu i druga nakładana na nasze ciało przez specjalnie przeszkolony team. W odpowiednio zaprojektowanej do tego kabinie. 

Moje doświadczenia do tej pory z samoopalaczami były różne, ale postanowiłam spróbować jeszcze raz.              W MO's Beauty Academy  w Warszawie zajęli się mną profesjonaliści z tej dziedziny. Na efekt nie musiałam długo czekać. Po kilku godzinach cieszyłam się piękną i subtelną opalenizną. Bez żadnych smug i zacieków. Dodatkowo skóra została nawilżona dzięki zawartym składnikom aloesu, kwasu hialuronowego, olejku jojoba i olejku kokosowego. Efekt utrzymuje się do 7 dni, ale dzięki codziennej pielęgnacji i stosowaniu kosmetyków JAMES READ TAN 
Możemy cieszyć się pięknym kolorem skóry do 10 dni. Mi się to udało i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć pięknie opaloną i zdrową skórę! Patrycja xxx« Newer Post Older Post »

2 comments

  1. Mam ten sam problem, zawsze kiedy przychodzi lato, jestem blada, a niekoniecznie chce mi się wylegiwać na słońcu... zresztą wtedy kiedy jest słońce, zwykle jestem w pracy. Zastanawiałam się kiedyś nad takim "zabiegiem". Brzmi kusząco...

    ReplyDelete
  2. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Ja też się zastanawiałam jaki będzie efekt, bo miałam w pamięci moje doświadczenia z przed kilku lat. Przyznam szczerze, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona :) Dostałam informacje, że efekt utrzymuje się do 7 dni. Mi dzięki odpowiedniej pielęgnacji udało się zatrzymać opaleniznę na 10 dni. Oczywiście później zaczęła stopniowo blednąć. Polecam, warto spróbować. Dla mnie był efekt wow jeśli chodzi o kolor skóry :)

    ReplyDelete