25.5.18

GIVENCHY - LE ROUGE LIQUIDE  Le Rouge Liquide to nowoczesna pomadka, opakowana w eleganckie, skórzane etui.
Innowacyjny mechanizm umożliwia łatwiejszą aplikacje. 
Ta płynna pomadka swój intensywny kolor zawdzięcza pigmentom w postaci bardzo drobnych cząsteczek. Zawarta w niej glinka tworzy elastyczną powłok, dzięki której kolor utrzymuje się na ustach przez kilka godzin. Zawarty kwas hialuronowy utrzymuje ich nawilżenie, a olej z rośliny Acmella aleracea wygładza najdrobniejsze linie. 
 Kolejny produkt to bazy korygujące kolor i potęgujące blask. Produkty Prisme Primer dostępne są w pięciu różnych kolorach. Ja do swojej cery wybrałam odcień zielony, który po aplikacji ma zmniejszyć zaczerwienione partie na mojej buzi. 
Bazy zawierają aktywne składniki z naturalnych ekstraktów. Jednym z nich jest fiołek trójbarwny, który wspomaga syntezę kwasu hialuronowego i akwaporyny -3. Owoce dzikiej róży chronią przed wolnymi rodnikami, a magnolia nadaje cerze jednolity kolor. 
Każda baza zawiera filtr ochronny SPF 20 PA ++, który chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Bardzo delikatna formuła łatwo rozprowadza się na twarzy. Nawet niewielka ilość zakrywa i nadaje cerze blasku.


ph. Claudia
« Newer Post Older Post »

Post a Comment