18.12.18

HEMP CARE FOR YOUR SKIN

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od świąt i końca roku. Niedawno witaliśmy 2018, a już przychodzi nam go pożegnać. Warto na tą okazje się przygotować!
Dzięki marce HEMP CARE mogłam przetestować cudowne produkty, dzięki którym wkroczę piękniejsza w        2019 rok :) 
Mam na myśli rewelacyjny scrub do ciała i odżywczy krem do twarzy. Oba te kosmetyki są na bazie ORGANICZNYCH WŁOSKICH OLEJKÓW KONOPNYCH. 
Niesamowite doznania dla skóry


Złuszczający peeling do ciała jest doskonałym produktem jeśli zależy nam na odnowie naskórka i jego delikatnym usunięciu. Łagodne substancje pozyskiwane z jojoby i Polinezyjskiego Tamanu, wspaniale sobie z tym radzą. Organiczny Włoski Olejek Konopny nadaje jej natomiast miękkości. Skóra jest promienna i odżywiona. Piękny zapach i konsystencja to dodatkowe atuty tego kosmetyku.


Odżywczy krem do twarzy to bomba witamin zawarta w słoiczku. Znajdziemy tam Organiczny Olej Konopny dzięki niemu skóra jest gładka, miękka i doskonale odżywiona. Równie cennymi składnikami zawartymi w tym kremie są Organiczny Olejek Migdałowy, Ekstrakt z jagód Goji i Panthenol. Właśnie ta ostatnia substancja posiada silne właściwości antyoksydacyjne, zmiękczające i nawilżające. Polecam wszystkim osobą, które każdego dnia borykają się z problemem napiętej skóry. Ta mieszanka świetnie koi podrażnienia i przywraca równowagę cerze. ph. Patrycja Adaszewska 

« Newer Post Older Post »

Post a Comment