10.1.19

FRANKFURT 2019


 Zimą zawsze wyznaję jedną zasadę. Musi mi być ciepło, ale cały czas chce, żeby moja stylizacja miała lekko elegancki charakter. W ten zimny dzień jaki miałyśmy we Frankfurcie, mój szary płaszcz połączony z ciepłym golfem, grubą czapką i zimowymi butami to jeden z moich ulubionych zestawów. Wolny czas wolałam spędzić na spacerowaniu i poznawaniu tego miasta jeszcze lepiej. Zakupy i całe przecenowe szaleństwo zostawiam na później i na pewno zrobię to przez internet. 
 Mogę się na spokojnie zastanowić czego potrzebuje. To naprawdę wygodne i ekonomiczne podejście do zakupów.
Najbardziej lubię takie platformy gdzie mam dostęp do różnych marek. Jedno miejsce dużo możliwości. Z roku na rok coraz bardziej jestem leniwa. Stanie w kolejkach do przymierzalni, potem do kasy szczególnie w czasie przecen mnie wykańcza. Lubie zakupy przez internet. 
Jednym z moich ulubionych miejsc jest platforma Domodi [  LINK ]

Jest to wyszukiwarka modowa na której można znaleść oferty sklepów. Różne filtry i kategorie pomogą Ci odszukać rzeczy które szukasz. Bardzo wygodna opcja dla osób, które mają dużo na głowie. Nawet w wolnej chwili można przeglądać stronę na telefonie. Po kliknięciu w dany artykuł strona od razu przekieruje Cię do sklepu online danej marki.
Teraz w czasie przecen zakupy są jeszcze przyjemniejsze. Domodi ułatwia nam szukanie ubrań w atrakcyjnych, niskich cenach.  Proste i wygodne ! A jeśli spodobała wam się moja stylizacja, bez problemu znajdziecie na Domodi podobne ubrania. W zakładce z płaszczami [ LINK  ] macie naprawdę duży wybór modeli . Większość marek, które lubie i wybieram tam są ! :) 
[ coat RESERVED, bag LANVIN, winter hat HERMES, shoes KEEN, jeans MANGO ]
« Newer Post Older Post »

Post a Comment